KURUMSAL

Geleceği inşa ediyoruz. 
BALOĞLU İNŞAAT olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. 
“Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. 

Bir başarı öyküsü…
BALOĞLU İNŞAAT, ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır. 


Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek yanında mimarî özgünlük yönünden de ilkleri yine BALOĞLU İNŞAAT  gerçekleştirmiştir. Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler hayata geçirilmiştir.